APARTMÁNY O2 ARÉNA - Rezidence Eliška

Ceny

  • 2 hosté: CZK 750,- až 1790,-/noc
  • další host: CZK 490,-/noc

Typ apartmánu

  • STUDIO: Ubytuje 1-4 hosty

Stylové apartmány v luxusní Rezidenci Eliška, která se pyšní titulem nejvyšší bytové stavby v ČR. Jedná se o nedávno postavenou budovu s veškerým komfortem uvnitř. Přímo v rezidenci naleznete 24/7 recepci, restauraci s kavárnou, fitness, masážemi a pánské kadeřnictví - "barber shop". Kavárna nabízízí již v brzkých ranních hodinách výborná snídaňová menu, lahodnou kávu a na oběd vždy něco nového. Umístění rezidence je opravdu vyjímečné, jelikož přímo před vstupem se nachází parčík, kterým protéká říčka Rokytka, v parčíku je venkovní fitness a dětské hřiště. Vstupní cestu do rezidence lemuje cyklostezka, kterou ocení sportovně naladění jedinci. 

V docházkové vzdálenosti cca 5 minut se nachází na jednom místě metro Vysočanská, taktéž i zastávka autobusu, obchodní centrum Galerie Fénix (ve které je supermarket, restaurace, obchody, pošta, kadeřník a další služby). 

Do centra Prahy se metrem dostanete za 10 minut. Parkovat lze ZDARMA na ulici přímo před rezidencí, pro "náročné" řidiče je možné za malý poplatek parkovat v rezidenčním hlídaném parkingu.