Spolupráce pro cestovní, realitní a relokační firmy

Níže jsou uvedeny nejobvyklejší typy spolupráce. Naše společnost ale ráda naváže spolupráci se všemi typy firem, které mají zájem o pronájem a ubytování ve všech svérách. 

Cestovní kanceláře, agentury a další zprostředkovatelé v cestovním ruchu

Rádi navážeme spolupráci s cestovními kancelářemi a agenturami., průvodci, agenty, přepravci a dalšími... Nabízíme výhodné finanční podmínky při dlouhodobé spolupráci. Jsme flexibilní a nebráníme se jakémukoliv typu spolupráce.

Realitní kanceláře

Pro realitní firmy nabízíme dva druhy spolupráce

  1. Trvale hledáme byty, apartmány, ateliery, rodinné domy a činžovní domy k účelům dalšího podnájmu - krátkodobého, střednědobého, ale i dlouhodobého. Pokud máte ve svém portfoliu nemovitost, kterou byste nám mohli nabídnout, tak neváhejte.
  2. Pokud máte klienty, kteří hledají přechodné bydlení, například při rekonstrukci svého bytu, při stěhování do Prahy, při dovolených, tak nás neváhejte kontaktovat a připravíme Vám flexibilní nabídku.

Relokační firmy

Potřebujete ubytovat Vaše nové pracovníky při příjezdu do ČR, než si najdou vlastní bydlení? Nabízíme pro Vás pohodlné řešení - naše apartmány jsou pro Vás výhodnější než ubytování v hotelu. Víme, že najít střednědobý pronájem je obtížné a my Vám toto řešení nabízíme.