SPOLUPRÁCE - CESTOVNÍ, REALITNÍ, RELOKAČNÍ, OBCHODNÍ FIRMY


Níže jsou uvedeny nejobvyklejší typy spolupráce. Naše společnost ale ráda naváže spolupráci se všemi typy firem, které mají zájem o pronájem a ubytování ve všech svérách. 


CESTOVNÍ KANCELÁŘE, AGENTURY A DALŠÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ V CESTOVNÍM RUCHU

Rádi navážeme spolupráci s cestovními kancelářemi a agenturami., průvodci, agenty, přepravci a dalšími... Nabízíme výhodné finanční podmínky při dlouhodobé spolupráci. Jsme flexibilní a nebráníme se jakémukoliv typu spolupráce.

REALITNÍ KANCELÁŘE

Pro realitní firmy nabízíme dva druhy spolupráce.

- Trvale hledáme byty, apartmány, ateliery, rodinné domy a činžovní domy k účelům dalšího podnájmu - krátkodobého, střednědobého, ale i dlouhodobého. Pokud máte ve svém portfoliu nemovitost, kterou byste nám mohli nabídnout, tak neváhejte.

- Pokud máte klienty, kteří hledají přechodné bydlení, například při rekonstrukci svého bytu, při stěhování do Prahy, při dovolených, tak nás neváhejte kontaktovat a připravíme Vám flexibilní nabídku.

RELOKAČNÍ FIRMY

Potřebujete ubytovat Vaše nové pracovníky při příjezdu do ČR, než si najdou vlastní bydlení? Nabízíme pro Vás pohodlné řešení - naše apartmány jsou pro Vás výhodnější než ubytování v hotelu. Víme, že najít střednědobý pronájem je obtížné a my Vám toto řešení nabízíme.