VÝHODY PRO MAJITELE BYTU 

A NEMOVITOSTÍ


OCHRÁNÍME BYT PŘED NEPLATIČI NÁJEMNÉHO

Naše společnost je zárukou včasné platby za pronájem Vašeho bytu, nebo apartmánu. Z naší strany jde vždy o 100% seriózní a dlouhodobou spolupráci. Všichni naši klienti, kdo nám svěřili své byty do správy, jsou u nás dlouhodobě spokojeni. Byt si můžete vždy kdykoliv po domluvě zkontrolovat.


TRVALÉ ZHODNOTÍME VAŠI NEMOVITOSTI 

Všechny byty a apartmány, které máme ve správě jsou z naší strany několikrát týdně kontrolovány a uklízeny, tudíž nedochází k vybydlování a usazování špíny a různých nečistot. Byty jsou vždy v perfektním stavu, někdy i lepším, než v jakém jsme je přebírali. NEDOJDE K VYBYDLENÍ BYTU 

Hosté se do bytu, nebo apartmánu přijedou pouze "vyspat". Veškerý čas tráví venku pro turistické účely, jde tedy jen o mýtus, že byt poničí, pro jistotu od hostů ještě při příjezdu vybíráme vratnou kauci.

Většina majitelů, kteří byty pronajali dlouhodobě, byli mnohokrát nemile překvapeni jaký byt na začátku pronajali, a jaký "dostali" nazpět při ukončení smlouvy po dlouhodobém nájemci.O byty se staráme jako "o naše vlastní".

Lily's Prague Apartment je mladá a rychle rostoucí společnost, a proto máme v průběhu celého roku trvalý zájem o pronájem a koupi bytů, apartmánů, domů, rodinných domů a ateliérů za účelem krátkodobého, střednědobého a dlouhodobého ubytování a bydlení.

Díky našim zkušenostem se efektivně staráme a řídíme ubytovací jednotky, a tím zajišťujeme trvalý růst jejich hodnoty.